Posted by admin On Czerwiec - 26 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Wrocław ginekolog

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.