Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od niewielkich gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, które wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z  pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to produkty z wielu medycznych dziedzin, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne zaopatrują również centra fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy polskie, producenci następujących produktów np. Poldent lub Tzmo.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Polecamy
 Sklep Medyczny Cezal

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.