Posted by admin On Wrzesień - 17 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać dużą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają wielkie pieniądze na właśnie takich ludziach, którzy tak grywają. Czyli należy nieco zmienić swoją strategię – lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w przeważającej większości przypadków sytuacja jest taka, iż w zasadzie stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Myślę, że to bardzo korzystne, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chcę także nieco wspomnieć o psychice – a więc generalnie czymś niezmiernie pomocnym jest to, aby nie sądzić, iż w porządku jest to, aby nieustannie grywać. Trzeba robić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://dwdglaz.com.pl
- nautic.com.pl
- www.askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Ciekawe artykuły:

Comments are closed.